Výběr správného fotografa

Správný výběr platí u fotografa vašeho maturitního plesu dvojnásob. Proto by měli maturanti  věnovat této záležitosti zvláštní pozornost. Maturitní ples je jednou z nejvýznamnějších událostí vašeho živata a proto si zaslouží být zachycen tím nejlepším způsobem. Fotografie z maturitního plesu jsou krásnou vzpomínkou na celý život nejen pro vás, ale i pro vaší rodinu a přátele. Naši fotografové jsou profesionály s mnohaletými zkušenostmi a splňují tak nejvyšší možné předpoklady pro garanci prvotřídní kvality našich služeb.

 

Nabídka a ceník*

- cca 500 profesionálních a upravených fotografií z plesu

- DVD se všemi fotkami

- společná fotografie 15x23cm

- osobní fotografie ze šerpování

- osobní fotografie z ateliétu

- fotoalbum na našich webových stránkách

- ukázková galerie fotografií na facebooku

- možnost objednání dalších papírových fotografií

 

Maturitní ples od 200,- Kč/osobu

Maturitní večeře 50,- Kč/osobu

Fotografie na maturitní tablo od 100,- Kč/osobu

Předávání maturitního vysvědčení 100,- Kč/osobu

 

* Nabídka a ceník jsou orientační a slouží k předběžné poptávce

 

Přesnou cenouvou nabídku vám zašleteme obratem poté, co nás budete kontaktovat a upřesníte vaše požadavky na focení maturitního plesu. Konečná cena se odvíjí od počtu studentů ve třídě (čím více maturantů, tím nižší cena), náročnosti focení, místa a následné postprodukci. Zašlete nám nezávaznou poptávku na ples nebo si rovnou rezervujte termín focení zde.

 

Pokud požadujete více fotografů, nebo se jedná o maturitní ples s větším počtem tříd, zajistíme dalšího našeho kvalitního fotografa.

FOTOGRAOVÁNÍ NA MATURITNÍM PLESE