Další služby pro váš maturitní ples

Jsme profesionálové a pohybujeme se v prostředí maturitních plesů spoustu let. Za tu dobu jsme poznali spoustu firem, které nabízejí služby pro maturanty a maturitní plesy. Vybrali jsme ty nejlepší a vyzkoušené. Ušetříme vám čas s jejich hledáním. Navíc vám poskytneme manuál, který vám pomůže s přípravou maturitního plesu tak, aby vám nic zásadního neuteklo a vy jste zařídili vše potřebné, pro jeho hladký průběh.

 

Kameraman na maturitní ples

Video z maturitního plesuKomletní videoslužby

Dvořák VIDEO působí na poli výroby reklamních, dokumentárních a prezentačních pořadů od roku 1994. Do nabídky našich služeb patří: reklamní spoty, dokumentární a prezentační pořady (i více jazykových mutací), záznamy svateb, koncertů, promocí, maturitních plesů, výstav, modních přehlídek a mnoho dalšího.

 

Šerpy, stužky, skleničky, trička, pozvánky a mnoho dalších věcí

 

Reklamní agentura Machek a syn

Agentura na výrobu  šerp, stužek, skleniček, triček, pozvánek, vstupenek a dalších předmětů nejen pro maturanty. Jedná se o přímého výrobce a dodavatele, proto máte jistotu kvality, rychlosti a ceny.

 

Vyberte a objednejte si přímo z jejich široké nabídky zde

 

 

 

Moderátoři plesu

Dobrý moderátor není jen uvaděč, ale takový manažer celého plesového večera. Na jeho výkonu záleží, jak celý ples dopadne. Moderátor řídí celý program, koordinuje jednotlivá vystoupení a musí umět reagovat a řešit nepředvídatelné situace, které mohou během plesu nastat. Takové moderátory vám můžeme nabídnout. Oblíbená profesionální moderátorská dvojice Bára a Honza s bohatou zkušeností v moderovaní maturitních plesů, ale i firemních akcí, společenských událostí a dětských pořadů.

Objednávky zde

 

DJ na maturitní ples

Zkušený a ostřílený DJ Honza Ladra, který profesionálně působí jako moderátor na rádiu RELAX. Má dlouholeté zkušenosti s hraním na diskotékách, plesech, firemních akcích apod. Má široký hudební záběr a jeho produkce je vždy přizpůsobena trendům a přáním publika, pro které hraje. 

Objednávky zde