Doplňkové fotoslužby nejen pro váš ples

Kromě standarního fotografování maturitního plesu vám můžeme nabídnout další originální fotoslužby, díky kterým získáte nové originální fotografie z vašeho maturitního plesu. Navíc svůj ples doplníte o další jedinečnou zábavu, ze které budete mít originální vzpomínku nejen vy, ale i vaše  rodina, přátelé a kamarádi.Služby lze kombinovat a objednávat spolu s focením plesu, nebo i samostatně pokud již fotografa plesu máte.Nabídka služeb je pro maturanty cenově dostupná. Čím více služeb objednáte, tím výhodnější nabídku získáte! Zašlete nám poptávku a my vám připravíme nabídku přesně pro vás.

Jednotlivé služby lze objednat i samostatně.

 

zaslat poptávku

 

PHOTO 2 GO - MOBILNÍ ATELIÉR A FOTKY NA POČKÁNÍ

Jedná se o mobilní fotografický ateliér, ve kterém jsou pořizovány fotky jako v klasickém fotografickém ateliéru. Skládá se z fotografického pozadí a zábleskových světel. Primárně je určen pro focení studiových fotografií maturantů. Následně je využit pro studiové fotografie maturantů s rodiči a přáteli, ale i pro ostatní návštěvníky plesu. Pořízené fotografie se tisknou na počkání přímo na místě pomocí nejmodernější technologie, ktera se používá při vyrobě fotografií v minilabu. Během několika sekund od vyfocení si odnášíte profesionální papírovou fotografii ve formátu 15x20cm.

 

HAPPY PHOTO

Rozšířená nabídka pro PHOTO 2 GO. Fotografování v mobilním ateliéru je doplněno o různé veselé fotorekvizity, které se používají podle fantazie každého z vás.

 

VIRTUÁLNÍ ATELIÉR

Jedná se o další nadstavbu mobilního ateliéru, při které se používá speciální fotografické pozadí. Pomocí profesionální SW technologie klíčování GREEN SCREEN, je objekt vložen do libovolné virtuální scény. Můžete se tak ocitnout pod hladinou oceánu nebo na Měsíci. Virtuální scéna a fotorekvizity lze přizpůsobit tématu vašeho maturitního plesu. Možnosti jsou neomezené.

 

PÁRTY TISKÁRNA

Akční bezdrátová fotografická aplikace pro použití s iOS i Android telefony a tablety. Párty tiskárna je nové mobilní zobrazovací a tiskové řešení pro fotografie pořízené vlastním mobilním zařízením.

více zde