MATERIÁLY K MATURITĚ

Mohlo by se vám hodit k maturitě :-)

 maturita.cz 

Server nabízí kompletní maturitní otázky ke stáhnutí z českého jazyka (literatura, gramatika, čtenářské deníky), angličtiny, francouzštiny, španělštiny, němčiny, počítačů, programového vybavení, matematiky, zeměpisu, dějepisu, ekonomiky, chemie, fyziky. Najdete zde také seznam vysokých škol, termíny dnů otevřených dveří na školách, přijímačky, nabídku učebnic a odborné literatury.

 zkousky-nanecisto.cz 

Server nabízí celoroční nebo jednorázovou pomoc při přípravě na přijímací zkoušky.  Žákům 5., 7. a 9. tříd a maturantům, on-line zkoušky, přípravné balíčky, dlouhodobé kurzy, doučování, studijní materiály ke stažení zdarma, prázdninové intenzivní kurzy angličtiny pro děti i dospělé v rámci jazykové a matematické Školy zkoušek.

vysokeskoly.cz

Ze serveru lze stáhnout maturitní otázky z češtiny, angličtiny, němčiny, biologie, dějepisu, zeměpisu, ekonomie, filozofie, fyziky, chemie, informatiky, matematiky, účetnictví, základů společenských věd a další. Dále zde najdete informace o vysokých školách (vyhledávání studijních programů, katalog vysokých škol, katalog studijních programů a fotogalerii vysokých škol), přípravu na přijímačky na vysoké školy, seznam pomaturitních škol a jazykových škol, nabídku knihkupectví.

imaturita.cz

Web obsahuje maturitní otázky z češtiny, angličtiny, francouzštiny, biologie, chemie, dějepisu, fyziky, marketingu a managementu, základů společenských věd a dalších předmětů. Najdete zde také ukázky přijímacích zkoušek na různé fakulty VŠ a praktické zkušenosti.